Szybki kontakt

Telefon: 501-62-61-60

E-mail: biuro@mobileconnect.pl

Kariera

Pracuj jako KONSULTANT KLIENTA BIZNESOWEGO Orange. W całej Polsce prowadzimy rekrutację na stanowiska Konsultanta Klientów Biznesowych.

Oferujemy m.in.:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Rozbudowany pakiet szkoleń
  • Wsparcie koordynatorów ze strony Orange i Mobile Connect

Twoje zadania:

  • Aktywna obsługa Klientów z sektora małych i średnich firm
  • Budowanie pozytywnych i długotrwałych relacji z Klientami Biznesowymi
  • Realizowanie wyznaczonych celów

Formy współpracy z MOBILE CONNECT:

  • Umowa o współpracy na podstawie własnej działalności
  • Umowa zlecenie lub umowa o dzieło

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie we współpracy z klientami
  • Komunikatywność i Wysoka kultura osobista
  • Samodzielność i chęć podnoszenia kwalifikacji
  • Gotowość do prowadzenia własnej działalności gospodarczej
  • Ukierunkowanie na realizację zadań i osiąganie założonych celów
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Prawo jazdy kat. B

Zgłoszenia:

Informacje uzyskane w procesie rekrutacji objęte są klauzulą poufności.

W aplikacjach prosimy o dopisanie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.)".

Uwaga: odpowiadamy tylko na wybrane oferty.